رویای آلبوم های دیجیتالی با Fortop Album Creator v1.9

آرزوی بسیاری کاربران است این که بتوانند زیباترین تصاویر از خاطرات خود را به شکیل ترین شکل ممکن نگهداری کنند. همه دوست دارند تا آلبوم هایی زیبا از تصاویر به یاد ماندنی از زیباترین لحظات زندگی خود را طراحی و به صورت های مختلف نگهداری کنند. راه های بسیاری برای نگهداری تصاویر وجود دارد. یکی از بهترین راه ها استفاده از نرم افزارهایی است که به کاربر کمک می کند تا تصاویر را به صورت آلبوم های دیجیتالی نگهداری کند.
به طبع شرکت های زیادی هستند که به تولید این نرم افزارها می پردازند. یکی از نرم افزارهایی که برای ساختن آلبوم های دیجیتالی بسیار مناسب بوده و می تواند زیباترین و شکیل ترین آلبوم ها را از تصاویر بیافریند Fortop Album Creator نام دارد. نرم افزاری بسیار ساده و نسبتا کوچک اما با قابلیت های بسیار زیاد!
این نرم افزار با محیط کاربری بسیار زیبا و استفاده فوق العاده آسان کاربر را در طراحی آلبوم هایی دیجیتالی از تصاویر خود کمک می کند. طرح های بسیاری در این نرم افزار وجود دارد که می تواند کمک زیادی برای بدست آوردن بهترین نتیجه باشد. تمامی این طرح ها به صورت انیمیشن هایی زیبا هستند که به شکیل شدن کار کمک زیادی می کنند. تنها با صرف کردن چند دقیقه و با چندکلیک ساده می توان این آلبوم ها را پدید آورد.
 تقریبا استفاده از نرم افزار در 4 مرحله اصلی تقسیم بندی شده است:
1- انتخاب طرح مورد نظر
2- انتخاب عکس ها
3- موزیک پس زمینه
4- تنظیمات خاص
فرمتی که برای ذخیره سازی استفاده می شود SWF است. معروف ترین فرمت در زمینه فلش و انیمیشن ها این فرمت می باشد. Fortop Album Creator می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Fortop Album Creator v1.9 :
- استفاده آسان از نرم افزار
- انجام کار طراحی آلبوم ها تنها در چهار مرحله
- طرح های فوق العاده زیبا و بسیار متعدد
- قابلیت قرار دادن موزیک همراه با تصاویر
- قابلیت ذخیره سازی با فرمت محبوب SWF
- قابلیت چاپ تصاویر
- محیط کاربری جذاب و متفاوت از نرم افزار های مشابه
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

 طریقه فعالسازی : ازkeygenبرای فعالسازی نرم افزار استفاده کنید.

دانلود

حجم:18.21مگابایت

/ 0 نظر / 94 بازدید